Transportavimo bei Šaudymo Paslaugos visoje Lietuvoje!

Leiskite Jūsų šventės fejerverkais pasirūpinti mūsų komandai, nuo atvežimo į vietą iki profesionalaus fejerverkų šaudymo.

Fejerverkai – ne tik naujųjų metų proga

Fejerverkai gali papuošti ir suteikti geriausių emocijų ne tik per naujųjų metų šventę. Šie dangaus karaliai puikiai tinka ir kitoms progoms: dažnai fejerverkų šou išvysite vestuvių puotose, gimtadienio šventėse ir netgi tiesiog minint vasaros atidarymą ar uždarymą. Jeigu mėgstate stebėti fejerverkus danguje, kodėl gi jų neįterpus į bet kokios jums svarbios progos programą? 

Kaip išsirinkti fejerverkus?

 • Jeigu fejerverkus renkatės pirmą kartą arba paskutiniu pasirinkimu esate nusivylę ir nežinote ko dabar turėtumėte ieškoti, pirmiausia pasiteiraukite rekomendacijų. Jeigu savo pažįstamu rate turite fejerverkų faną – kreipkitės patarimo pas jį. Jeigu tokių pažįstamų neturite, visuomet gali padėti socialiniai tinklai, o galų gale – rekomendacijų pateikti gali ir pats pardavėjas. Megafireworks.eu komanda teikia nemokamas konsultacijas 24/7 tiek telefonu, tiek. el.paštu, todėl jeigu tik turite klausimų ar norite rekomendacijos – nedvejodami kreipkitės nurodytais kontaktais. 
 • Teikite prioritetą kokybei, o ne kiekybei. Dažniausia naujokų klaida – rinktis daug ir nekokybiškų fejerverkų ir likti nusivylusiais. Tą biudžetą, kurį galite skirti fejerverkų įsigijimui investuokite protingai – dešimt tikrai kokybiškų ir įspūdingų fejerverkų žiūrovams paliks didesnį įspūdį nei trisdešimt vidutiniškų.
 • Fejerverkus pirkite kokybiškus ir iš patikimų pardavėjų. Tam, kad galėtumėte maksimaliai užtikrinti saugų fejerverkų paleidimą ir įspūdingą vaizdą, venkite pirkti fejerverkus iš abejones keliančių parduotuvių. Pavyzdžiui, Megafireworks.eu parduotuvėje galite įsigyti tik kokybiškas ir naudojimo kriterijus atitinkančias prekes, tad galite būti užtikrinti, kad jokių problemų su fejerverkais nekils.  Taip pat siūlome nemokamą pristatymą užsakymams virš 50 eurų. 

Kaip saugiai naudoti fejerverkus?

Yra keletas saugos taisyklių ir gairių, kurių laikydamiesi galėsite sumažinti susižeidimo ar nelaimių riziką iki nulio. Tam, kad fejerverkų šou būtų maksimaliai saugus ir įspūdingas:

  • Visuomet perskaitykite ir sekite naudojimosi instrukcijomis, kurios būna nurodytos ant tam tikro fejerverko. Neignoruokite jų.
  • Fejerverkus saugu leisti tik lauke. Kambaryje, garaže, pavėsinėje ar kitoje uždaroje patalpoje fejerverkų leisti negalima. 
  • Ruošiantis leisti fejerverkus, visuomet šalia turėkite vandens ar smėlio tam, kad iššovusius fejerverkus galėtumėte tinkamai užgesinti ir utilizuoti. 
  • Fejerverkus laikykite sausoje, vėsioje vietoje atokiai nuo vaikų. 
  • Niekada nemeskite fejerverkų ar nenukreipkite jų į kitą žmogų ar į save. 
  • Niekada nesinešiokite fejerverkų savo kišenėje. 
  • Jeigu fejerverkai buvo sušlapę ir tada išdžiovinti – jie jau nėra tinkami naudoti. 
  • Nenaudokite ir nebandykite gauti nelegalių ar uždraustų fejerverkų rūšių, kadangi jie yra uždrausti ne be reikalo ir gali būti itin pavojingi tiek jums, tiek aplinkiniams. 
  • Naudokite fejerverkus tik įsigytus iš patikimų šaltinių, tik tuos, ant kurių pakuočių yra aiškiai nurodytas gamintojas ar platintojas, adresas, įspėjamieji tekstai ir naudojimo instrukcija. 
  • Fejerverkai yra didelio pavojaus gaminiai, todėl negalima leisti vaikams be suaugusiųjų priežiūros jais žaisti. 
  • Nebandykite pasigaminti pirotechnikos patys. Savadarbiai fejerverkai yra neprognozuojami, jie gali sprogti arba galite susižeisti skeveldromis. 
  • Jeigu uždegti fejerverkai nesuveikė, jų negalima degti antrą kartą, taip pat nerekomenduojama prie jų artintis dar kurį laiką. Tokį gaminį panardinkite į vandenį, įdėkite į maišelį ir išmeskite į šiukšlių konteinerį. 

Kada leidžiama naudoti fejerverkus?

Įvairiais pirotechnikos priemones yra draudžiama naudoti nuo 22 val. iki 8 val. ryto. Taikomos išimtys šventinėms dienoms bei masiniams renginiams – norint fejerverkus naudoti renginyje, reikia nustatyta tvarka gauti leidimus tai daryti.

Fejerverkų negalima naudoti arčiau kaip 30 metrų nuo mokyklų, gydymo įstaigų, darželių.  

Įdomūs faktai apie fejerverkus, kurių galbūt nežinojote

 • Fejerverkus išrado kinai. Viena legenda sako, kad fejerverkus išrado kinietis, kuris netyčia sumaišė tam tikras medžiagas ir jos sprogo. Kiti šaltiniai teigia, kad kiniečiai fejerverkus naudojo priešų atbaidymui.
 • Italai pavertė fejerverkus gražiais. Ačiū kiniečiams už išradimą, tačiau dar didesnis ačiū keliauja italams, kurie pavertė fejerverkų sprogimą įspūdingu reginiu. Italai taip pat atrado metalo pudros panaudojimą, norint sukurti fejerverkus, kurie sprogsta įvairiomis pageidautinomis spalvomis.
 • Sunkiausia yra pagaminti mėlynos spalvos fejerverkus. Kokias tik teko pamatyti sprogstančių fejerverkų spalvas, žinokite, kad mėlyną spalvą išgauti yra sunkiausia. Gamintojai sako, kad sunku subalansuoti karštį ir cheminę sudėtį.
 • Pirmą kartą spalvotus fejerverkus šventei panaudojo amerikiečiai. Švęsdami savo Nepriklausomybės dieną, Amerikos gyventojai spalvotų fejerverkų šou panaudojo dar 1777 metais, liepos 4.
 • Pirmieji fejerverkai būdavo tik balti arba oranžiniai. Tai buvo pirmosios spalvos, kurios galėjo būti išgaunamos fejerverkams sprogstant. Daugiau spalvų išrado jau minėtų italų mokslininkai, kurie įdėjo įvairių rūšių druskų į fejerverkų sudėtį.
 • Pasaulio rekordas. Pasaulio rekordas, kurio metu buvo paleista daugiausia pirotechnikos raketų vienu metu priklauso „Battle of Flowes Parade“ renginiui, kuris vyko 1997 metais. Renginio metu buvo paleista daugiau nei 38 tūkst. raketų vieno mygtuko paspaudimu.
 • San Diego miestas netyčia paleido visus savo fejerverkus vienu metu. Kalifornijoje, Nepriklausomybės dienos minėjimo proga 2012 metais buvo suplanuotas 18 minučių fejerverkų šou. Vietoje šio šou, dėl kažkokios kompiuterio programos, šis šou prasidėjo ir pasibaigė per 15 sekundžių.

Taigi, norint džiaugtis tikrai įspūdingu ir saugiu fejerverkų šou, atsiminkite kelias taisykles: būtina fejerverkus įsigyti tik iš patikimų tiekėjų, rinkitės kokybę, o ne kiekybę bei laikykitės visų saugumo reikalavimų ir instrukcijų, kurias nurodo gamintojas.